Remonts

Elektroinstrumentu un dārza tehnikas remonts

Veicam gan pie mums, gan citur iegādāto celtniecības instrumentu, dārza tehnikas un elektroinstrumetnu remontu un apkopi. Rebir firmas elektroinstrumentiem veicam arī garantijas remontu.

  • Celtniecības instrumentu remonts
  • Elektroinstrumentu remonts
  • Dārza tehnikas remonts: benzīna un elektriskie motorzāģi, trimmeri, zāles pļāvēji
  • Arkada Serviss ir firmas Rebir oficiālais pārstāvis Latvijā: veicam Rebir elektroinstrumentu garantijas un pēcgarantijas remontu, apkopi
  • Instrumentu asināšana: zāģu, ķēdes, kā arī nažu, šķēru, slidu asināšana

 

         

  
Tālr.: 67 215 150; mob.t.: 29 642 031; e-pasts: [email protected] Puškina iela 7, Rīga


SIA „Arkada Serviss” piedāvā celtniecības instrumentu remontu, elektroinstrumentu un dārza tehnikas remontu – motorzāģu, trimmeru, zāles pļāvēju, urbjmašīnu, atskaldāmo āmuru u.c. instrumentu remontu, kā arī instrumentu uzasināšanu. Mūsu servisa darbiniekiem ir pietiekama pieredze, lai veiktu kvalitatīvu remontu pat vissarežģītākajos gadījumos. Pie mums iespējams pasūtīt rezerves daļas, kā arī nomāt nepieciešamo tehniku vai instrumentu, kamēr Jūsu iekārta atrodas remontā.

Tā kā celtniecības instrumentiem un citai tehnikai bieži jāiztur liela slodze, nepieciešams regulāri veikt tehnikas diagnostiku, apkopi un nodilušo rezerves daļu maiņu. Neiesakām to veikt pašiem, jo tas var radīt vēl lielākus tehnikas bojājumus un apdraudēt Jūsu dzīvību. Tāpēc vērsieties pie profesionāļiem, kuriem ir nepieciešamās zināšanas un ierīces.

„Arkada Serviss” ir firmas Rebir oficiālais serviss, tāpēc veicam Rebir elektroinstrumentu garantijas un pēcgarantijas remontu.